www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dubrovnik - Ragusa
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

luka gruz sa cruiserima


_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
RobinHood
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2005 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slike sve govore Smile
 
RobinHood
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2005 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rijeci su suvisne, zar ne ?
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2005 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najjaci hotel u Dubrovniku....... E da vam je to vidjeti iznutra.....
Pet zvjezdica, hotel A kategorije!

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
dado_zgb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 14

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dubrovnik je neosporivo najljepši stari grad u ovom dijelu Europe!
Novogodišnja proslava u Dubrovniku je uvijek među prvih 10 u svijetu po CNN-u!
 
vito777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 20 Okt 2005
Poruke: 2

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sada je ova od današnjih dana (listopad 10/2005)

_________________
ViToni
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre neki dan sam pricala sa deckom koji je bas pre par dana proveo vikend u Dubrovniku.Kaze da je predivno, u sta do sada ionako nisam ni sumnjala...Naravno, Dubrovnik je oduvek bio jedno od najlepsih mesta na primorju tako da se tu nista bitno nije promenilo.Cene jesu velike, ali za ono sto platis imas sta i da vidis i dozivis..mislim da bih zaista volela da posetim ovaj grad..Ovog leta svakako ne, ali sledeceg, ako uspem da prikupim dovoljno para definitivno bih.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 1:24 am    Naslov poruke: Dubrovnik Na vrh strane Na dno strane

Kao klinac, krajem osamdesetih godina, vise puta sam letovao u Dubrovniku. Grad mi je ostao u najlepsem secanju, narocito Stradun t.j. kompletan stari deo grada, sa jedinstvenom arhitekturom i mnogobrojnim prodavnicama, restoranima i kaficima. Jedini problem bile su nepristupacne, stenovite plaze, izuzev gradske plaze, koja je bila malo daleko od doma "Umirovnjenika" u kome nam je deda ljubazno ustupao svoje pravo na letovanje. Bilo mi je zao sto sam tada propustio priliku da Dubrovnik pogledam sa brda Srdj. Poslednji put sam ga posetio prilikom ekskurzije 1989 godine.
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedan od najlepsih primorskih gradova ostavio je snazan utisak na mene
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio sam ljetos prvi puta
i odusevljen sam
super grad
gledat cu opet ovog ljeta da odem
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja mama je iz Dubrovnika i živjela sam tamo jedno vrijeme dok nas nije rat potjerao...zbog toga sam užasno ljuta i još uvijek se ustresem kad se sjetim tih granata i razaranja...uopće ne mogu vjerovati kako netko ima srca takvo nešto napraviti. Sva sreća, grad se sada oporavio i opet obara rekorde u turizmu. Drago mi je zbog toga i veselim se što svako ljeto mogu tamo provesti.
 
Sillmarill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 76

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Dubrovnik Na vrh strane Na dno strane

Dubrovnik je moj grad.
Vjecni Grad (namjerno s velikim G).
Iako je pospan cijele zime, ne bih ga mijenjao za nijedan drugi. Posjetio bih sve gradove na svijetu, ali uvijek bih se vratio u Grad. Jer je poseban, jer je u srcu. Jer je moj.

_________________
when he went down south across the border, left the chaos and disorder
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Dubrovnik - Ragusa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon