www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bec - Wien
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u Becu i ne bih se slozila sa nekima koji kazu da nema nocnog zivota,ima ga samo zavisi sta trazis i zelis od tog nocnog zivota.Ako imas pravo drustvo nikad ti nece biti dosadno(nemora to biti samo ovde u Becu)
A ovo sto je rekao gogo81 da se u nekim bez. ne moze spavati,i to sve zavisi gde zivite,ja sam u 16.tom pa mi je super,nit cujem aute niti buku.......uostalom i u Beogradu i u svakom vecem gradu buke ima.
Bec kao Bec je lep stari grad,grad kulture i istorije.....meni se svidja.



_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
zeljkoa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 1
Mesto: Cerovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Za sve koje zanima Bec Na vrh strane Na dno strane

Evo jednog zanimljivog sajta za sve koje zanima Beč.

Što je najzanimljivije, sajt je preveden i na Srpski, Bosanski i Hrvatski jezik.

Ima vesti sa našeg područja i fenomenalnu fotogaleriju Beča.

www.viennainfo.at

_________________
Zeljko
 
Cecolija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bec....hm.....lijep grad, sa svim svojim manama, al doduse svaki covjek ima neku manu, pa kako jedan ogroman grad da ih nema.
Zaista....fini grad, ima predivne spomenike kulture.
Al malo prebucan za moj pojam, prenabukiran....kad krenemo negdje autom treba nam cijela vjecnost Rolling Eyes

_________________
I nije sve tako crno....
 
nikola87bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2005 5:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam bio i moram da priznam da mi je grad ostavio savrsene uspomene i mnogo mi se svidja,moze da se poredi i sa najvecim svetskim metropolama,cak je moda lepsi i od njih samo zato sto je miran,pun zelenila,savrsene gradjevine.....duga istorija......ali definitivno je na mene nejlepsi utisak ostavio shenbrun zamak..... Shocked Very Happy Laughing
 
Svalerka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2004
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 1:05 pm    Naslov poruke: wien Na vrh strane Na dno strane

ja zivim u linzu,i bila sam vec jedno 5-6 puta u becu. grad je veliki i drzi dosta kulture u sebi. nebi inace ni bio glavni grad austrije. ali iskreno receno ja nebi tu mogla zivjeti. previse buke ima.
 
Freya_os
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 77

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je odusevila ljepota Beča,posebno dvorci,perivoji,spomenici.
 
kiki79
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 11
Mesto: Wien

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam iz beca, rodjena i odrasla ovdje. navikla sam na taj grad i nebi mogla da se selim odavdje. stvarno ima puno nasih ljudi. samo kreni na "balkanstrasse" Mr. Green
 
mbambe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Balkanstrasse?? Confused Ja sam rodjen u Salzburg-u i skoro 90 % svog zivota sam proveo u tom Becu. Moram priznati da ima mnogo pozitivnih stvari o Becu da se govori. Sa U-Bahn-om mozes lako od tacke A do tacke B da dodjes. Ja cesto volim da idem po restoranima i Bec mi nudi celu svetsku autenticnu kuhinju, od kineza, korejca, indijca pa sve do balkanca. Cuo sam da je Bec iza Ciriha najlepsi grad na svetu kada se uzmu nekoliko stotine kriterijuma kao sto su to cistoca, gradski prevozi, skolovanje i tako dalje. Svidja mi se u Becu ali ovde nezelim zauvek da zivim.
 
betybup
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 11

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 03, 2005 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sve one koji nisu bili u Becu a imaju priliku da dodju,neka to urade jer je zaista jedan divan grad.Ja zivim u Becu i ne bih ga nikad mjenjala Smile
 
Vranek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Jun 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno prekrasan grad! Iako sam bio u posjetu samo 1 dan, impresioniran sam.
 
xcite
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 8

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u becu, lep grad, bila sam skoro u svakom gradu u evropi ali nekako mi se u becu najvise svidja.Tacno je da su svi nasi ali ima jos i austrijanaca. Pozdrav
 
zegaracivana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bec je predivan grad, bila sam 7 dana i opet bih se vratila Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Bec - Wien Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon