www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bec - Wien
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sale-vienna je napisao/la sledeće:
pa bec i nije tako los ako vas zanima neka kultura a inace ovako za provod nije neka metropola,nekad je jako dosadno ovde a ljudi su zestko smarachi!


E bas si mi Sale cudan,nisam iz Beca,iz Sarajeva sam inace,al u Bec sam bio vise puta i grad je ludilo,najljepsi grad u Evropi i sire mozda,sadrzajem,nocnim zivotom,ljudi nasih ima bruku,ua turista ma sve sve,i podsjeca me dosta na Sarajevo ,gradjevine,stil itd,jer su Austrijanci bili u Sarajevo nekih 40 god,i svaka im cast na lijepom Becu!A ne znam sta bi ti zelio jos za provoda u Becu,ima bruku diskoteka,kafica,pa onda ljeti oni barovi na Dunavu,ma haos,ljudi otodijite necete zazaliti!Grad i po,postavicu nekih slika ,pa cete vidjet ljepotu,a extra je sto u kaficima vam kazu izvolte hhehe!Nemam vise rijeci,osim super super,i ono za vozace je tacno stanu na 10 metara udaljenosti od vas,ma kutlura,ne ko kod nas seljaci sto sviraju,al tu je naarvno zakon i kazna hehe!pozdrav svima



_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bec (Wien) je extra grad i mnogi turisti ga posecuju sa velikim interesovanjem.Cak i ljudi koji nisu iz evrope, a koji dolaze na odmor ili putovanje u Evropu, obavezno posete Bec pa sad vidite koliko je on popularan u svetu.Voleo bih jednog dana i ja da odem u Bec ali...ako budem mogao.
Voleo bih da vidim i Firencu i Stokholm.
(Ma, voleo bih sve gradove da vidim ali da mogu Smile)


Poslednja prepravka: Rile_Master datum Pet Dec 15, 2006 4:15 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo nekoliko slika ovog prelepog grada

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne razumem one koji ne mogu ocima videti lepote samog grada..ovo je skorman doprinos..ali vredi...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jos nekoliko slicica

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
slatkica052
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 9

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni Bec stvarno jedan od najljepsih gradova evrope uz barcelonu i milano, barem meni

_________________
Free africa!
 
gogo81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 11

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivim na granici sa Becom u prelepom Mdlingu. Bec kao grad je OK ali ima mnogo Turaka i Cigana , saobracaj je katastrofa, velika buka nocu ,danju i ujutru. A ako zivite u becirku kao 16.,17.,2. , nemoze te ni zaspati jer se mladi dokazuju ko ima bolji Hi-FI uredjaj u autu , a komsije da ne pricam. Za provod ima dovoljno mesta i nije lose.A da ne zaboravim ,mesto za parkiranje morate traziti najmanje pola sata,pa Parkschein pa kazne .... Licno nikad ne bi ziveo u Becu

_________________
ORA je pravi nacin da....
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam bila prošle godine u oktobru u Beču i moram reći da je stvarno prelijepo i da ću se 100% opet vratiti, jer je bila školska ekskurzija pa nisam mogla dobro provijeriti noćni život Laughing

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
pedja_ivan_ana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 15 Okt 2004
Poruke: 12
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja od nedavno zivim u Becu i grad kao grad je lep
sto se tice starijih gradjevina, ima ih i previse(sto se meni licno dopada)
nasih i Turaka ima naj vise i zbog toga cu pre nauciti Turski nego Nemacki.
pozdrav svima i poziv, dodjite do beca lep je to grad



moj beograd je najlepsi.
 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U nedelju idem u Bech na exkurziju, nadam se da cu extra da se provedem...

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
BoMbOnCiC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 18
Mesto: Bec

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u becu vec 5 godina...i moram da kazem da je bec stvarno divan grad! nemam rijeci! toliko sam plakala i protivila se dolazku u bec, a sada mi ovde super! Neznam gdje bih prije isla ili o cemu bih vam prije pricala/pisala. Najbolje bi vam bilo kad bi sami dosli i uvjerili se svojim ocima...vjerujte mi necete zazaliti Wink
 
Banjalucanin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 10
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam curu u becu prosle godine... bio sam jednom u becu i to samo na kratko... grad mi se jako svidja. Ljudi su svi prijatni na neki nacin.. barem mi se tako ucinilo... Wink samo sam imao jedan "konflikt" sa jednim siptarom... al brzo smo mi to "resili"! Wink))) 8)

_________________
Kad bih mogao, svima bih ruke u lance, a puške u katance!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Bec - Wien Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon