www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Teme koje ne volite/ne posecujete
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne posecujem deo ~Gaming world~


_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne posjecujem hardware i software,jer mi nisu zanimljive...I ne posjecujem astrologija i horoskopi (i sva ostala cvatanja) jer ja vjerujem u boga...

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neuhvatljivaa je napisao/la sledeće:
Ne posecujem deo ~Gaming world~

ni ja

_________________

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 14, 2009 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa prosetam po svim temama , bacim oko sta se pise i sta se desava , ali ne upisem se u bas svakoj temi..ne volim politiku koje ovdje hvala Bogu i nema tako da sve super Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 14, 2009 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igre, ono oko kompjutera, biljke i životinje, oko vozila... ima toga

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 14, 2009 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim birtiju domaceg.de Exclamation

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisan baš luda za Gaming svijetom, biljkama, i slično.
Ne volin baš ni kafanu domaći.de, prenestvarno je Rolling Eyes
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 25, 2009 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razgovarajmo unatrag

Ma pusti, bio ja jednom tamo, sve mi se zavrtelo u glavi, posle počeo da pišem natraške i po ostalim temama, pa umalo da me banuju. Sve mi se poremetilo.
Moja noga tamo više neće kročiti!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 23, 2009 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
Recimo... Cyber svet... Tu ne znam da li sam i jedan post ostavila... Rolling Eyes


Na to bih još dodala i "Sport"... tu takodje nešto ne zalazim... Rolling Eyes

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 22, 2009 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EE bas... sport... i ona tema za satove... Koliko ima sati Question Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes eeeEEehheeeheee Laughing

smessnooo

_________________

 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 02, 2010 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim Filozofiju, Gaming World, i auto-moto svet...a u ostale mogu da zavirim i ostavim trag Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 02, 2010 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teme koje ne posjećujem su roditeljstvo i djeca, svijet i putovanja, mobilna telefonija, internet...

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Teme koje ne volite/ne posecujete Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon